Batman Evden Eve Taşımacılık ELİT NAKLİYAT

Batman Evden Eve Taşımacılık

Batman Evden Eve Taşımacılık 

Batman Evden Eve Nakliyat firmamızın önceliği, her zaman siz müşterilerimizin memnuniyeti ve eşyalarınızın güvenliğidir. Taşımacılık sektörünün önde gelen firmalarından olarak kaliteli, güvenilir ve müşteri odaklı taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Uzman ve alanında deneyimli personel kadromuzla birlikte dürüstlük ilkesine bağlı olarak işimizi en doğru şekilde icra etmekteyiz. Taşıma personellerimize teknik personellerimiz eşlik etmektedir. Hem şehir içine hem de Türkiye'nin 81 iline taşımacılık yapmaktayız. Firmamız, planlı bir taşıma hizmeti yürütmektedir. Eşyalarınızın boyutunu ve miktarını göz önüne alarak uygun araç boyutu ile nakliyat sağlamaktayız. Araçlarımız, eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak her türlü teknik donanıma sahiptir. Asansörlü taşıma hizmetiyle dar merdivenlere ve yüksek katlara erişim sağlamaktayız. Dikkatli bir şekilde yapmış olduğumuz kilometre hesaplamasıyla sizlere sabit fiyat garantisi sunmaktayız. Sizlerin ve eşyalarınızın güvenliği için sigortalı taşımacılık ve yazılı sözleşme garantisi vermekteyiz. İsteğiniz doğrultusunda Batman Evden Eve Taşımacılık sürecinde ambalaj ve paketleme işlemi gerçekleştirip, söküm ve montaj gerektiren eşyalarınızda da bu hizmeti sağlamaktayız. Dilerseniz evinizi, dilerseniz ofisinizi taşıma hizmetlerini, firmamızdan alabilirsiniz.  

Neden Batman Evden Eve Taşımacılık? 

Batman Evden Eve Taşımacılık şirketimiz Elit Taşımacılık için öncelik maliyet değil sizin memnuniyetiniz. İşimizi her zaman doğru yapmaya özen göstermiş olup bu yolda ilerlemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin kıymetli eşyaları bizi seçtiğiniz takdirde her zaman güvencemiz altındadır. Firmamızın kuruluşundan beri belirlediğimiz politikamız şudur ‘ Sizin memnuniyetiniz, bizim güvencemiz.’. Batman Evden eve Taşımacılık şirketiyle sorunsuz bir şekilde taşınma işlerinizi halledebilirsiniz. Bizi seçin ve yeni evinizin keyfini yaşayın. 

Sürekli Çalışan ve Sigortalı Personeller 

Firmamız bünyesinde çalışacak personel seçimini titizlikle yerine getirmekteyiz. Personellerimizin iletişimi güçlü ve alanında uzman bireyler olmasına dikkat ederiz. Bu şekilde işletmemize dahil olan, uzman personel kadromuzla birlikte işimizde her zaman en iyisini hedeflemekte, sektörümüzdeki gelişmeler konusunda bilgilenmekte ve personellerimize bilgi vermekteinovatif bir çalışma prensibi benimsemekteyiz.  

Teknik Personel Desteği 

Firmamız Elit Nakliyat bünyesinde yer alan taşıma personellerinin yanı sıra, işinde uzman marangoz ve tesisatçı ustamız da bulunmaktadır. Mobilyalarınızın söküm ve montajında marangoz ustamız beyaz eşyalarınızın kurulumunda ise tesisat ustamız sizlere sorunsuz hizmet vermektedirler. 

 

 Ambalaj ve Paketleme 

Batman Evden Eve Taşımacılık hizmeti alırken uzman personel kadromuz eşyalarınıza gelebilecek zararı önlemek adına dikkatli bir şekilde ambalaj ve paketleme işlemi yaparlar. Böylece kırılma, çizilme, zarar görme gibi istenmeyen durumlar yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Talep dahilinde olmasa bile personellerimizin kırılacak veya çizilecek olarak nitelendirdiği eşyalar ,ambalaj ve paketleme işlemine tabi tutulur.  

Söküm ve Montaj 

Taşıma esnasında söküm ve montaj gerektiren mobilyalarınızı aldığımız mekanda usta marangoz ustamız sayesinde zarar görmeden söküp paketliyoruz. Taşınılan yerde ise sizin istediğiniz konuma yerleştirdikten sonra montaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Size de mobilyalarınızı ilk günkü sağlamlığında kullanmak kalıyor. 

Yazılı Sözleşme Garantisi 

Siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğumuz ön görüşmelerde size vereceğimiz hizmetlerin genel profilini çiziyoruz. Eşya miktarı, boyutu ve kilometre analizi sonucunda yazılı sözleşme hazırlıyoruz.  Uzman muhasebe kadromuz ile hazırlanan bu sözleşme sizin memnuniyetiniz açısından bizim için önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu sözleşme iki taraflı da Batman Evden Eve Taşımacılık hizmeti sürecinde mağduriyetlerin önüne geçmektedir. 

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti 

Taşıma sırasında personellerimizin kontrol edemeyeceği trafik kazası, yangın vb. gibi istenmeyen durumlar karşısında mağduriyet oluşmaması adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimiz olası olumsuz koşullardan etkilenmiyor. Personelimiz hatası dahilinde oluşabilecek kazalar, eşyaların zarar görmesi gibi durumlar karşısında da yine sizin mağdur olmamanız firmamızın işleyiş stratejileri bakımından önemlidir. Bu tür istenmeyen durumlarda da yine zararınız firmamız tarafından karşılanmakta ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. 

Asansörlü Taşımacılık İmkanı 

Sizlere sadece standart Batman Evden Eve Taşıma değil, yüksek katlara da taşıma yapma imkanı sunuyoruz. Taşınacak eşyanın ağır olması, merdivenlerin dar olması, eşyaların taşınacağı katların yüksek olması bizim firmamız için sorun değil. Asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde 20. katlara kadar ulaşıyor, eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızı aldığımız şekilde yeni yerlerine taşımak bizim nihai hedefimizdir. 

Sabit Fiyat Güvencesi 

Siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğumuz görüşmeler, detaylı kilometre hesabı ve eğer gerekli görülürse eşyaların önceden keşfiyle, vereceğimiz hizmetleri belirleriz. Vereceğimiz hizmetler doğrultusunda sizin için fiyat analizi yapar ve size bildiririz. Böylece taşıma işlemi başlamadan ne kadar ödeyeceğinizi bilir, taşıma esnasında veya sonrasında sürpriz harcamalarla uğraşmazsınız. Fiyatlarımız sabit olup, işlem başında size bildirilir. 

Anında İletişim 

Taşınma işlemine karar verdiniz ve bir firma arayışına girdiniz. Eğer Batman Evden Eve Taşımacılık firmamızı tercih ederseniz iletişim konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Şehir içinde yapılan taşımalar yaklaşık yarım gün sürmektedir. Takdir edersiniz ki şehir dışı taşıma işlemi biraz daha fazla zaman almaktadır. Tüm taşıma işlemlerinizde bize istediğiniz saate ulaşmanız mümkündür. Anlayışlı ve güler yüzlü personellerimiz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapar. Gerekirse randevu talebinde bulunabilir ve firmamıza gelerek yüz yüze anlaşma sağlayabilirsiniz. Bunun dışında nakliye sırasında yaşanabilecek gecikmeler veya olası sorunlar hakkında sizinle iletişime geçer, hızlı bir şekilde problem çözme yoluna gireriz. Ekstra talepleriniz için de nakliye esnasında bizi arayabilir, bilgilendirme sağlayabilirsiniz. 

Hızlı ve Etkili Hizmet 

Batman Evden Eve Taşımacılık şirketi olarak değerli müşterilerimizin memnuniyetine her zaman önem veririz. Bunun için size sunabileceğimiz, firmamız dahilinde bulunan her türlü imkanı çekinmeden kullanırız. Zaman önemli ve değerlidir. Bu prensiple yola çıkarak en hızlı şekilde taşınmanıza olanak sağlarız. Alanında uzman personel kadromuz ile sizlere etkili bir hizmet sunmak bizim işimizdir. Personellerimiz etkili sorun çözme becerisine sahiptir ve mağduriyet yaşanmaması için ellerinden geleni yaparlar. Böylece hızlı ve etkili bir taşınma süreci geçirir gereksiz detaylara boğulmazsınız. 

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!